דלתות זכוכית

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

דלתות זכוכיתדלתות זכוכית מהוות לא רק את אחד מהאלמנטים העיצוביים האידיאליים לכל חלל, אלא שהן גם פונקציונאליות וקלות להתקנה. לבסוף, מקבלים TOUCH עיצובי מקסים, מחיר התקנה ידידותי ודלת עם תחזוקה מאוד קלה בטווח הארוך. הנה כל מה שצריך לדעת על התקנת דלת זכוכית, כולל מחירים. 

רגע לפני שמתקינים דלתות זכוכית בבית, במשרד או בכלל במפעל גדול, חשוב לברר כמה הפרויקט יעלה, במה הוא יהיה כרוך וכיצד דלתות אלו ישרתו את הלקוחות בטווח הארוך. יחד עם זאת, יהיה חשוב במיוחד לוודא שאנשי המקצוע המבצעים את ההתקנה יודעים כיצד להתקין את כל סוגי הדלתות. בסופו של דבר, ההתקנה חייבת להיות בטיחותית ולכן, חשוב לבדוק ב-7 עיניים מיהם המתקינים ואת ניסיונם. הנה כמה מהסוגים הנפוצים של דלתות זכוכית בשוק הישראלי:

  • דלת סטנדרטית עם חלון זכוכית – מחירה עשוי לנוע בין כ-1,500 ₪ – 6,500 ₪ ומעלה (כולל משקוף).
  • דלת כנף וחצי עם חלון זכוכית – מחירה עשוי לנוע בין כ-7,000 ₪ – 15,000 ₪ (כולל משקוף).
  • דלתות עץ אלון מלא המשלבות זכוכית – מחיריהן עשויים לנוע בין כ-10,000 ₪ – 15,000 ₪ ומעלה. 
  • דלת עץ אגוז מלא המשלבת זכוכית – מחירי דלתות אלו עשויים לנוע בין כ-12,000 ₪ 0 25,000 ₪. 

למה להתקין דלתות זכוכית ומהם יתרונותיהן? 

אמנם יש כל מיני סיבות להתקנת דלתות זכוכית, אך ברוב המקרים אנשים יתמקדו ביתרונות של הסגנון והפרקטיות. בתור התחלה, דלתות זכוכית יכולות להשפיע בכמה וכמה מונים ובאופן ניכר על האסתטיקה הכללית והעיצוב של החדר. הן מכניסות אור פנימה לכל חלל ויוצרות אווירה פתוחה ואוורירית, מה שמתבטא בתחושה מרחבית אידיאלית. 

כמו כן, דלתות זכוכית גורמות לחללים להיראות גדולים ומוארים יותר, במיוחד אם מדובר בזכוכית שקופה או אפילו אקסטרה קליר. בנוסף ליתרונות אלו, דלתות עשויות זכוכית גם פרקטיות ביותר. זאת, מכיוון שהן עמידות לאורך זמן ומצריכות תחזוקה מאוד פשוטה. ולא פחות חשוב, דלתות אלו יכולות לספק בידוד טוב יותר מאשר דלתות מסוגים אחרים. חלק מהדלתות אפילו אקוסטיות, כך שניתן לבודד כמעט לגמרי מרעשים.

ישנן הגבלות בהתקנת דלת זכוכית?

ראשית, חשוב לדעת כי התקנת דלת זכוכית מתאפשרת אך ורק במקרים בהם המסגרת אינה מסגרת עץ. אם בחלל מותקנת מסגרת עץ, בדרך כלל ההמלצה תהיה להחליף אותה למסגרת אלומיניום. במקרים אלו יש להיעזר באיש אלומיניום ולא בזגג, שכן זגגים מתמחים רק בהתקנת הזכוכית עצמה. 

מלבד הגבלת המסגרת, לא קיימות מגבלות אחרות משמעותיות בעת התקנת דלת הזכוכית. באופן כללי, דלתות אלו ניתנות להתקנה בכל סוגי החללים, לרבות חדר המקלחת, השירותים, במשרדים ועוד. בתוך כך, ניתן לבחור בין שלושה סוגים עיקריים של דלתות זכוכית, ואלו הם:

  • זכוכית מחוסמת – זוהי זכוכית כבדה ועבה יותר מאשר הזכוכיות הסטנדרטיות ולכן, בטיחותית יותר. 
  • זכוכית בידודית – אלו יהיו דלתות זכוכית מבודדות מפני מזג האוויר ומפני רעשים (דלתות אקוסטיות ובעלות בידוד תרמי).
  • זכוכיות טריפלקס – דלתות אשר עשויות מ-2 שכבות של חומר גלם, מה שמאפשר בידוד טוב יותר ואטימות יותר גבוהה. 

מה רמת האטימות\השקיפות הרצויה? 

בין אם מעוניינים בדלתות עם שקיפות מלאה או אטימות מלאה, אפשר למצוא את המבוקש ע"י שימוש ב-3 סוגים של זכוכיות:

  1. זכוכית חלבית 
  2. זכוכית שקופה
  3. זכוכית אקסטרה קליר 

בעוד שזכוכית חלבית מאפשרת להנות מאטימות טובה, הזכוכיות השקופות וזכוכיות האקסטרה קליר מאפשרות חדירה ומעבר של אור. כמו כן, יש לציין כי הזכוכיות השקופות למעשה מיוצרות בגוון ירקרק, הן לא באמת שקופות כמו שהשם שלהן רומז. 

באיזו זכוכית לבחור עבור התקנת הדלת? 

בסופו של דבר, הכל זה עניין של מטרות וצרכים. אם הלקוחות מעוניינים ליצור מצב של 100% פרטיות, יהיה מומלץ לבחור בזכוכית חלבית. מעבר לכך שזכוכיות חלביות מספקות פרטיות מלאה, הן גם מאפשרות שימוש במיתוג. לדוגמה: ניתן להדביק עליהן מדבקות ממותגות של בית העסק, או אפילו סתם מדבקות מעוצבות לבית. 

אם מעוניינים לאפשר שקיפות מסוימת, אפשר לבחור בדלתות עם זכוכיות שקופות או אקסטרה קליר. עבור שקיפות מלאה, זכוכיות האקסטרה קליר יהיו הבחירה המומלצת. כך או כך, חשוב לבחון כמה תיקי עבודות של זגגים ואנשי אלומיניום ולבדוק מה הסגנון המועדף על הלקוחות. ההוצאה עשויה להיות לא קטנה, ככה שחשוב לדייק מראש את הצרכים מהדלת, את השקיפות, המשקל שלה, סוג הזכוכית וכולי. 

טיפ להתקנת דלת זכוכית בבית או במשרד

הטיפ הכי חשוב הוא לערוך השוואת מחירים בי זגגים. השוואת מחירים להתקנת דלת זכוכית יכולה לחסוך עשרות שקלים, ובמקרים אחרים גם מאות שקלים. כך או כך, חשוב לבצע את מחקר השוק הזה כי הוא מאפשר יותר מאשר השוואות של הצעות מחיר. 

עם מחקר נכון ברשת (שלוקח כמה דקות), אפשר למצוא את הזגגים המתאימים לכל סוג עבודת התקנה בכל אזור בארץ. בין אם מתגוררים בדרום, במרכז או ברמת הגולן, יש למצוא את הזגגים לפי מחקר זה הכולל גם בדיקת המלצות והפניות. לבסוף, חשוב גם לקבל לפחות 3 הצעות מחיר מאנשי מקצוע שונים. 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

אז מה היה לנו בכתבה:
053-3563292