מקלחון זכוכית

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

מקלחון זכוכיתמקלחון זכוכית הוא לא רק איזשהו טרנד עיצובי, אלא הוא פרקטי וגם נוח מאוד לשימוש ולתחזוקה קלה. כאשר בוחרים מקלחונים מזכוכית, חשוב לקחת בחשבון את האלמנטים העיצוביים בבנייתו, אבל ההמלצה היא לשקול קודם את השיקולים הבטיחותיים. הנה מה שחשוב לדעת, המשיכו לקרוא.  אין ספק, חדר המקלחת הוא אחד מהחללים החשובים ביותר בבית. ככזה, חדר המקלחת צריך להיראות ולהרגיש בהתאם, מה שמוביל אנשים רבים להתקין מקלחון זכוכית מעוצב ופרקטי.

כאשר בוחרים מקלחוני זכוכית, חשוב לקחת בחשבון את ההיבטים הבאים:

  • שיטת פתיחת הדלת – כל מקלחון נפתח ונסגר בצורה שונה, כאשר חלק מהמקלחונים יתאימו רק לחללים גדולים (כמו מקלחון עם דלת כנף).
  • סוג הזכוכית ועובייה – עובי הזכוכית משחק תפקיד מפתח בבחירת מקלחון מזכוכית, כמו גם סוג הזכוכית. זכוכית מחוסמת או עבה, תמיד תהיה יקרה יותר. 
  • התחזוקה – כל מקלוני הזכוכית מצריכים תחזוקה מסוימת, אבל חלקם עשויים להיות יותר טריקיים מאחרים. 
  • מחיר מקלחון – חשוב לערות השוואת מחירים בין אנשי מקצוע כדי למצוא את המקלחון הנכון ביותר במחיר הכי טוב. 

למה לבחור להתקין מקלחון בחדר המקלחת? 

התקנת מקלחון זכוכית בחדר המקלחת היא אחת מהדרכים לעצב את החלל, כאשר בחירת המקלחון הנכון אמורה להתכתב-עיצובית עם כלל החלל או הבית. מעבר לכך שהמקלחון חוסך בהמון מקום בחלל המקלחת, מקלחוני זכוכית מאפשרים לקבל את החופש להתאים אישית ולעצב את חלל חדר האמבטיה עד כדי עיצובו בדיוק כמו שאנשים חולמים. 

אם השאיפה היא חדר מקלחת מפואר, אפשר לבחור בסוגים מאוד מסוגננים של מקלחונים. אם המטרה היא חדר מקלחת צנוע ופרקטי, אפשר לבחור מקלחון זכוכית בעיצוב פשוט עם זכוכית שקופה או חלבית. במילים אחרות, מקלחונים מזכוכית הם רבגוניים ומתאימים לכל סוגי החללים. כל עוד יש מספיק מקום להתקינם, הם יכולים להוות תוספת פנטסטית לעיצוב הכולל של כל חלל.

אילו סוגי מקלחונים קיימים?

בין אם מחפשים מקלחון זכוכית או מסוג אחר, לפני שמחליטים צריך לבחון את הסוגים השונים הקיימים בשוק. מעבר למקלחונים הקלאסיים ביותר, המקלחונים הפינתיים, ישנם גם מקלחונים כמו "מקלחון ספא", "מקלחון עיסוי", מקלחון עם דלת הזזה, מקלחון דלת כנף, מקלחונים זכוכית עם זכוכית חלבית ועוד. 

המקלחונים הכי נפוצים הם המקלחונים הפינתיים, מכיוון שאלו מאפשרים לחסוך המון מקום בחלל האמבטיה. אם יש מספיק מקום בחלל המקלחת, אפשר גם לבחור להתקין מקלחון זכוכית עם דלת כנף, מה שנותן מראה מאוד יוקרתי ומעוצב. מקלחונים אלו בדרך כלל מתאימים עבור חדרי מקלחת בגודל של 10 מטרים רבועים ומעלה. אם החלל קטן ועדיין מעוניינים להתקין מקלחון עם דלת כנף, ההמלצה היא לבדוק לגבי האפשרות של קיצור הדלת. באופן זה, ייתכן שיהיה ניתן להתקין את המקלחון בחלל האמבטיה. 

כמה עולה התקנת מקלחון זכוכית?

כדי למצוא את העסקאות הנכונות, לפעמים צריך לערוך איזשהו מחקר שוק קצרצר הכולל בדיקת מחירון התקנת מקלחונים. על ידי בדיקת מחירון מקלחון זכוכית וסוגים אחרים, אפשר לחסוך בין כ-10% – 25% על התקנת המקלחון. הנה מחירי מקלחונים נפוצים בארץ:

סוג מקלחון מחיר התקנה מידע נוסף
מקלחון הרמוניקה  1,700 – 2,850 ₪ עד גודל 90X90 ועד עובי זכוכית של 6 מ"מ
מקלחון פינתי 6 – 8 מ"מ 600 – 3,000 ₪  עד גודל של 90X90
מקלחונים עגולים 6 – 8 מ"מ 1,500 – 4,100 ₪  עד גודל של 90X90
מקלחון חזית  1,300 – 2,500 ₪ עד אורך של 120 ס"מ ועד 6 מ"מ
מקלחונים חזיתיים  2,000 – 3,550 ₪  עד 120 ס"מ ועד 8 מ"מ 

 

לאחר בדיקת מחירי מקלחוני זכוכית וסוגים אחרים, אפשר לערוך השוואת מחירים בין מתקינים ולמצוא את מה שהכי נכון לכיס. ככה לא רק מוזילים עלויות, אלא גם מוצאים אנשי שירות איכותיים שמקבלים דירוגים גבוהים ברשת. 

לסיכומו של דבר, כיצד מאתרים מתקין מקלחון?

איתור מתקין מקלחון זכוכית זה לא פיזיקה גרעינית, אבל בהחלט צריך לזכור כמה דגשים לפני שמזמינים אנשי מקצוע הביתה. ראשית, על המתקינים להיות מסוגלים להציג תיק עבודות המאפיין את סגנון עבודתם. כמו כן, כל מתקין מקלחונים מומלץ שיהיה לו רשימת לקוחות שמוכנים להמליץ על השירות שלו. 

שלישית, חשוב לזכור כי איתור מתקין מקצועי לעיתים מצריך מעט סובלנות, אבל היא משתלמת. חשוב לאתר את המתקין אך ורק לפי אזורי מגורים בארץ, שכן מתקין שמגיע מרחוק יגבה יותר על שירותיו. לצורך העניין, אם מתגוררים בתל אביב, מחפשים התקנת מקלחון זכוכית בתל אביב, בגבעתיים, אם בדימונה אז בדימונה וכן הלאה. 

טיפ אחרון, תמיד חשוב לבדוק שהתקנת המקלחון כוללת גם את האיטום שלו. חלק מהמתקינים עשויים לגבות על כך תשלום נוסף, אבל בד"כ נהוג לכלול את איטום המקלחון במחיר ההתקנה עצמה. ללא איטום נכון, המקלחון יתחיל מאוד מהר לנזול ולגרום להצפה בבית. 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

אז מה היה לנו בכתבה:
053-3563292