עבודות זכוכית מחיר והפרמטרים הקובעים אותו

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

עבודות זכוכית מחירישנן הרבה עבודות זכוכית מסביבנו. ככלל, הזכוכית משמשת לעיצוב, לבידוד, למסגור, ליצירת מחיצות, שקיפות ועוד ועוד שימושים. כמעט אין מבנה, עסק, משרד, חנות, בנין או כל דבר אחר שלא עשו שימוש בעת הבניה שלו בזכוכית. ולא זו בלבד. לעיתים נשתמש בזכוכית גם עבור פריטים עיצוביים קטנים, כמו שולחנות, מסגרות, לוחות זכוכית לכתיבה, חיפויים, ריהוט ועוד ועוד. 

רבים מסתכלים בראש ובראשונה על עבודות זכוכית מחיר ולא שמים מספיק לב לאיכות. לאיכות הזכוכית, לו רק לאיכות חומר הגלם והתוצר היוצא ממנו אלא גם לאיכות הביצוע- חשיבות רבה. הן מבחינה פרקטית והן מבחינת נוי ויוקרה. חשוב מכך הוא נושא הבטיחות, שכן זכוכית שנשברת עלולה להיות מסוכנת. לכן, עבודות זכוכית מחיר זה חשוב אבל חשוב לא פחות הוא איכות יצרנית הזכוכית והחברה המתקינה (לעיתים זו יכולה להיות גם וגם), הניסיון והמקצועיות שלה והסטנדרט הגבוה על פיו היא פועלת.

עבודות זכוכית מחיר וסוגים שונים

ישנן כמה עבודות זכוכית, מהן בסיסיות מאוד ומקובלות מאוד וחלקן שונות, מקוריות ומיוחדות. ככלל, הזכוכית היא חומר גלם שניתן להפיק ממנו תוצרים מדהימים ביופיים (למשל באמצעות הדפסה על זכוכית, צביעת זכוכית וכד'). עבודות זכוכית מחיר יהיו שונות כמובן אם מדובר על חיפוי חיצוני לבניין מזכוכית או זכוכית למקלחון. למורכבות העבודה, לגודל העבודה, לסוגי הזכוכית, לעובי שלה ולפעולות שיש לעשות על גביה (צביעה, הדפסה, חריטה, חיתוכים מיוחדים וכד') – השפעה גם כן על עבודות זכוכית מחיר.

לעיתים עבודות הזכוכית לא יהיו לבדם ולחברה המתקינה יצטרך להיות ידע ויכולות נוספים. לדוגמא בחלונות בהן נדרש גם ידע נרחב באלומיניום, בשילובים של עץ בדלתות וארונות, בבניית מעקות זכוכית, בחיפויי קיר, חדרי שמש העשויים זכוכית ועוד ועוד.

 כאמור, עבודות זכוכית מחיר נקבעים גם על פי סוגי העבודה וכאמור יש רבים כאלו. הנה כמה דוגמאות: ויטרינות ביציאה מהסלון, חיפויי קיר, חיפוי זכוכית מעוצבת ומודפסת למטבח, מעקות מזכוכית, מחיצות זכוכית להפרדה (מאוד מקובל בעסקים ומשרדים), מקלחונים, מראות, גגוני זכוכית, דלתות הזזה מזכוכית, ויטרינות תצוגה וחלונות ראווה, קירות זכוכית לטלוויזיה, קירוי חיצוני  לבניינים וכאמור עוד עבודות רבות, כאשר כאמור, לכל עבודות זכוכית מחיר אחר.

עבודות זכוכית מחיר לפי סוגים

מחיר עבודות הזכוכית נעשים גם על פי איכות וסוג הזכוכית בהם עושים שימוש ועובי הזכוכית. ישנם כמה סוגי זכוכית כאשר לעבודות משמעותיות נעשה לרוב שימוש בזכוכית מחוסמת, שעקב תהליך היצור המיוחד שלה היא חזקה יותר מאשר זכוכית רגילה פי כמה. ניתן לבחור זכוכית שקופה או בשמה המקצועי זכוכית קליר אולם ניתן לבחור בזכוכית שקופה ובהירה יותר בשם 'אקסטרה קליר'. ההבדל ביניהם הוא בחלקיקי עופרת שמצויים בקליר והוסרו מהאקסטרה קליר ובהעדרם, הזכוכית הרבה יותר שקופה ובלי צבע ירקרק עכור (אם כי לא מודגש יותר מידי) שנוצר בזכוכית הרגילה. 

ניתן גם להזמין זכוכית מט או זכוכית חלבית המאפשרים תחושה יותר גדולה של פרטיות או המילה האחרונה: זכוכית מעוצבת עם הדפסים שונים, כאלו שאתם בוחרים. כך ניתן לקבל מכל משטח זכוכית – משטח עיצובי ייחודי עליו ניתן להדפיס משפטים, תמונות, עיצובים, צבעים וצורות ובעצם כל מה שתחלמו עליו. כאשר זכוכית זו מותקנת היא מהווה פריט דקורטיבי בעצמה. חשוב לזכור, בכל עבודת זכוכית ניתן לקבל זכוכית בהתאמה אישית ולכן מעבר לעניין עבודות זכוכית מחיר, בחרו בחברה שהאנשים בה מיומנים הן ברמת המקצועיות של ההתקנה אך שיש להם גם עיין עיצובית, כדי לסייע לכם להתאים את הזכוכית לרצונות והחלומות שלכם.

היכן הכי חשוב להזמין עבודות זכוכית

עבודות זכוכית מחיר הם דבר חשוב ואנו אומרים תמיד שאין צורך לבזבז כספים מיותרים בשום תחום. אבל יחד עם זאת, כמו במקרים רבים בתחום הבניה והשיפוצים המחיר הוא לא חזות הכל. אנחנו משקיעים כספים רבים ולא נרצה פגם קטן שייווצר בגלל ניסיון לחסוך בכסף או באיכות. בייחוד הדברים אמורים בנושא הזכוכית.

הנה שתי דוגמאות קטנות ופשוטות – אך קריטיות. תפקידו של החלון הוא לאטום ולבודד, מרעש, מים, טמפרטורות וכד'. נכון שהדבר קשור גם לאלומיניום אבל גם לזכוכית. איטום לא טוב, כתוצאה מהתקנה רשלנית או מתקין לא מיומן דיו (ולכן גם כנראה זול מאוד) – תביא ותגרור נזקים שיעלו בסופו של דבר יותר מהכסף שחסכתם.

אותו הדין בנושא הבטיחותי. הזכוכית עצמה חייבת להיות בעלת תו תקן מוכר בישראל, מחוסמת ובטיחותית מפני פגיעה של בני אדם. זכוכית מנותצת עלולה להיות מסוכנת מאוד. גם לוח או פלטת זכוכית שלא קובעה או עוגנה כיאות יכולה להוות סכנה גדולה, בשל החשש שתקרוס ותיפול (תשבר ואף יכולה לגרום לנזק לרכוש ולנפש בשל משקלה). כל זה אומר שבכל הנוגע לעלות, עבודות זכוכית מחיר הם לא הפרמטר היחיד. חשוב לבדוק ולהשוות מחירים. חשוב לחפש אחרי מחיר הוגן. אבל חשוב מכל הוא האיכות והסטנדרט הגבוה – כדי שיצא גם בטוח וגם יפה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

אז מה היה לנו בכתבה:
053-3563292