דלתות זכוכית למשרד

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

אנו עדים לכך כי בתחום העיצוב, הזכוכית קיבלה מקום של כבוד. גם ההתפתחות הטכנולוגית בענף של ייצור הזכוכית גרם לכך, כי נעשה שימוש רב יותר אם במגזר הפרטי ואם במגזר העסקי. לדוגמא דלתות זכוכית למשרד, נראות במשרדים רבים שאוהבים את המראה המודרני והנקי.

ניתן למצוא קשת רחבה של דגמים, גוונים, סוגי פתיחה וסגירה ועוד. בחירה בדלתות העשויות מזכוכית היא משמעותית, היות והיא משפיעה על ההתנהלות בחברות ומשרדים.  הזכוכית, מעניקה שקיפות מצד אחד ופרטיות מצד שני ואף מגדילה את החלל ומקנה אור טבעי רב יותר.
תוכלו להתייעץ עם מעצב הפנים שלכם, אשר בטח מכיר ספקים אשר יציעו לו דלתות זכוכית למשרד מחיר סביר ובהנחה משמעותית, בגלל ההיכרות שלו עם ספקי הזכוכית.

דלתות זכוכית למשרד

דלתות זכוכית למשרד זולות יותר מאשר שיפוץ כללי

כאשר מתקינים דלתות זכוכית למשרד מחיר, מדובר בהוצאה זולה יותר אשר משנה את עיצוב המשרד ללא הכר. אפשר להתקין מחיצות זכוכית להפרדת החללים השונים, כמו לדוגמא חדר ישיבות או עמדות של העובדים. פתיחת החלל מתבצעת באמצעות סיבוב הדלתות ופתיחתן באמצעות מסילה. למעשה דלתות וחללים מזכוכית במשרדים השונים, מקנים תחושה של יוקרה, וכן, מדובר על חלל עבודה מתקדם ומודרני ומתאים להלך הרוח וסביבת העבודה בת ימינו. היום, כבר אין צורך לשבור תוכניות חיסכון לשיפוץ ועיצוב המשרד, כאשר באמצעות דלתות וחללים מזכוכית המשרד יעבור מתיחת פנים ויראה מודרני ויוקרתי, והחשוב מכול נוח לעבודה.

דלתות זכוכית במשרד המשמשות כמחיצה זזה

היתרון בהתקנת דלתות זכוכית במשרד מחיר הוא שמדובר על חלוקת המשרד באמצעות מחיצות זכוכית כאשר כמה מהמחיצות הללו נפתחות לדלת, באמצעות מחיצת הזזה. זוהי למעשה  סוג של בניה מודולארית שהיא מאוד נוחה לכל משרד, מבלי להשקיע בקירות. מה שעליכם לעשות הוא, פשוט לחבר את המחיצות ואת  הדלתות לפרזול אשר יתאימו לבחירתכם האישית ולצרכי העבודה שלכם במשרד. כמו כן, דלתות העשויות זכוכית, מאפשרות הצצה לחללים הפנימיים של המשרד ואפשר יהיה להתרשם מעיצוב מושקע ויוקרתי.

משרדים רבים מקבלים קהל ואנשי עסקים ולכן, החשיבות של משרד מעוצב באופן מודרני ומרשים. ניתן לשוחח עם לקוחות ואנשי עסקים, כאשר המשרד אטום מרעשים חיצוניים באמצעות אותן מחיצות כאשר הכניסה היא באמצעות דלתות זכוכית  למשרד, אשר ניתן לעצב אותן באמצעות שלל דוגמאות מהקטלוג שתציע לכם חברות המתמחות בעיצוב זכוכית למשרדים וחברות. מיותר לציין, כי מדובר באחידות בבנייה כאשר המחיצות והדלתות עשויים כולן מזכוכית.
מיותר לציין, כי דלתות זכוכית למשרד מחיר, ישתנה בהתאם לסוג הזכוכית, ההתקנה, סוג הנעילה ועוד. יש לבצע השוואת מחירים לאחר שתקבלו הצעת מחיר, מול עוד לפחות שלושה ספקים.

מחיצות ודלתות מזכוכית – בחירה פונקציונאלית ואסתטית למשרד

רבים ממנהלי חברות ומשרדים, מעוניינים בקשר עין ביניהם לבין העובדים, כך שהם יוכלו לראות מי בא ומי יוצא מהמשרד. גם מבחינת ישיבות צוות, אפשר יהיה לראות מי נוכח בישיבה ומי לא. גם לקוחות שיגיעו למשרדכם, כאשר המשרד מחולק באמצעות מחיצות זכוכית התחושה של הלקוחות ואנשי העסקים שמגיעים אליכם, תהיה של אמון. יש לציין, כי ניתן יהיה לשלוט  בדרגת השקיפות של דלתות זכוכית למשרד, באמצעות התקנה של דלת חכמה שבלחיצת כפתור אחת, אפשר יהיה לשנות את רמת השקיפות והאטימות שלה. הדלת השקופה הופכת לגוון חלבי וזאת, במקרים של יצירת סביבה אינטימית ופרטית יותר.
כבעלי חברות ומשרדים, יש לדעת, כי דלתות זכוכית לשרד מחיר, נחשבת כהוצאה מוכרת לצרכי מס, כך שתוכלו לעצב את משרדכם בדלתות זכוכית יוקרתיות ולהזדכות בהוצאה בסוף שנת המס.

עיצוב המשרד והחללים בסטנדרט בינלאומי

היום עיצוב באמצעות דלתות זכוכית למשרד מחיר, הפך לסטנדרט בינלאומי. ברוב המשרדים אשר מכבדים את עצמם, אם בארץ ואם בחו"ל ניתן לראות את הזכוכית מככבת בעיצוב נקי, מודרני, מינימליסטי אך גם יוקרתי. לקוחות ואנשי עסקים רבים, כבר אימצו את הסטנדרט של עיצוב חללי המשרד בזכוכית בגלל היתרונות הרבים של חומר גלם מבוקש זה. גם אדריכלים ומעצבי פנים המתמחים במגזר העסקי, ימליצו לכם על עיצוב המשרד בזכוכית, אם בגלל העיצוב ואם מבחינת המחיר שנחשב זול יותר מאשר שיפוץ כללי, והמחיצות ודלתות הזכוכית, למעשה משרתות גם את העובדים וגם את המנהלים.

משרד המשדר אלגנטיות יוקרה ותחכום באמצעות דלתות זכוכית

כאשר תתקינו דלתות זכוכית למשרד, תיצרו הצהרה גרפית ואמירה חזקה. תוכלו להתאים את הדלתות השקופות והמרשימות הללו לפי העיצוב וגווני המשרד. למעשה מדובר גם בתחכום של ניצול החלל ואשליה של מרחב אופטי, המשרד יראה מושקע, מודרני ויתאים לצרכיכם ולצרכי העובדים. לא לשכוח, כי מדובר במשרדים שעובדי בהם שעות רבות ולכן, הדגש יהיה על נוחות , פרטיות ועיצוב מושלם.יש לשים לב לתו התקן של הזכוכית כאשר אתם מזמינים דלתות זכוכית במשרדכם.

מה מחירן של דלתות זכוכית למשרד?

נתחיל בכך, כי דלתות זכוכית למשרד מחיר, ישתנה בהתאם לסוג הזכוכית, לגודל, לכמות הדלתות, לעיצוב ועוד. ישנם סוגי זכוכית כמו למשל: זכוכית מחוסמת שהיא חזקה וחסינה מפגיעות קשות, זכוכית טריפלקס בעלת שלוש שכבות. ככל שהזכוכית תהיה עבה יותר, כך מחירה יהיה יקר יותר. סוג הפתיחה מהווה גם גורם חשוב למחיר, היות ודלתות הזזה, תהיינה יקרות יותר מאשר דלתות פתיחה. הגימורים של דלתות הזכוכית גם משנים במחיר, כך שאם מדובר בדלתות זכוכית עם הדפסים, צבע או חריטות, כך שגימורים אלה יהיו יקרים יותר. גם האביזרים עשויים לשנו את מחירה של דלת הזכוכית כגון ידיות, מנעולים וסוגרים. יש לחשב גם את עלות ההתקנה אשר העלות תשתנה לפי מורכבות העבודה.
מומלץ למדוד באופן מדויק, לפני שתבררו לגבי דלתות זכוכית למשרד מחיר, כך שיהיה לכם אומדן מדויק. כמו כן, מומלץ להזמין למשרדכם את נציג החברה שמייצרת דלתות זכוכית למגזר העסקי, כך שהמדידות תהיינה מדויקות ומקצועיות.

דלתות זכוכית הן דלתות בטיחותיות למשרדכם

רבים מקשרים בין דלתות זכוכית למשרד  מחיר, לבין הבטיחות שלהן. יש לדעת, כי דלתות אלה, עשויות מזכוכית מחוסמת שהיא די חזקה נגד פגיעות קשות. אם חלילה הדלת חטפה מכה חזקה, היא תישבר לרסיסים קטנים מאוד ושאינם חדים. גם זכוכית רבודה, היא זכוכית אשר מורכבת משתי שכבו זכוכית המונחות האחת על השנייה, וביניהן מורכב פילם מיוחד, כך שבמקרה של שבירה, הרסיסים יישארו דבוקים לפילם, מה שימנע פגיעה. ישנו אף שילוב של זכוכית מחוסמת ורבודה והיא עמידה , חזקה ומאוד בטיחותית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

אז מה היה לנו בכתבה:
Picture of שמואל אהרון
שמואל אהרון

שמואל עובר בחברת המרכז עבודות זכוכית כבר מעל 5 שנים בחברה, לשמואל יש ניסיון מעל 30 שנה בתחום הזכוכיות התקנה, הרכבה.

מאמרים נוספים בנושא:
דלתות כניסה עם זכוכית
דלת כניסה זכוכית

כשחושבם על החלפת דלת הכניסה לבית האסוציאציה הראשונה שתעלה בראשנו היא דלת כבדה וגדולה, העשויה עץ או ברזל או שילוב של שניהם יחד. אולי סוג

לקריאת המאמר »
דלת פנים זכוכית
דלת פנים זכוכית

דלתות פנים, מהוות אלמנט חשוב ובולט בבית, כך שבירת דלתות צריכה להתבצע במחשבה רבה, תוך התחשבות באלמנטים כמו: עיצוב הבית או המשרד, הריהוט, גודל החללים 

לקריאת המאמר »
053-3563292