חיפוי זכוכית למטבח קטלוג

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

היום, ישנו מגוון רב של אפשרויות בשימוש  בזכוכית לעיצוב הבית. כאשר מדובר בחלל המטבח, חיפוי זכוכית למטבח קטלוג,יאפשר לכם קלות בתחזוקה במקום שמצטבר בו הרבה לכלוך בגלל בישול וחלל שתמיד עסוק. כמו כן, ניתן יהיה לעצב את הטבח שלכם באמצעות דגמים מרהיבים של חיפוי זכוכית למטבח, אשר ישתלב באופן הרמוני עם שאר האלמנטים וגוון ארונות המטבח העמידות של הזכוכית, יעילה מחום ורטיבות, מה שמהווה את הפתרון האידיאלי למטבח שלכם.ברוב המטבחים ובאולמות התצוגה, כבר ניתן לראות כי חיפוי הזכוכית במטבח מככב כבר כמה שנים טובות.

חיפוי זכוכית למטבח קטלוג

טרנד פופולארי במטבחים מודרניים

ללא ספק, חיפוי זכוכית למטבח קטלוג, הפך לטרנד פופולארי במיוחד במטבחים המודרניים. מדובר על חיפוי שמקנה אסתטיות ובגלל קלות בניקיון חיפוי הזכוכית, החיפוי נראה תמיד כחדש. לרוב, אנשים מזמינים חיפוי של קיר שלם במטבח, כך שהמטבח מקבל מראה יוקרתי ונקי . בזמנו, הלכלוך במטבחים שהיה בהם חיפויי קרמיקה, ניתן היה לראות לכלוך ושומן בכל פינה. היום עקרות בית רבות, מעידות כי הרבה יותר נעים להם לבשל במרחב מבריק ונקי שיש בו חיפוי זכוכית במקום אריחי הקרמיקה.

חושבים על שיפוץ המטבח? זה הזמן להתקין בו חיפוי זכוכית

אם אתם חושבים לשפץ את המטבח שלכם, מומלץ כי תתקינו  חיפוי זכוכית למטבח קטלוג שבאמצעותו, תוכלו להתאים את חיפוי הזכוכית לסגנון ולגוון המטבח. אם אתם מבקרים אצל בני משפחה וחברים, לבטח הבחנתם בחיפויי זכוכית בקיר המטבח. השינוי הוא מדהים ומשמעותי. אתם תאהבו יותר לבשל ולשהות במטבח, לאחר השיפוץ והתקנת חיפוי הזכוכית. המטבח יהיה אסתטי ונעים למראה ושהייה. כאשר אתם בוחרים חיפוי זכוכית למטבח, יש לתת דגש על איכות הזכוכית ולתו התקן שלה, כך שהחיפוי יחזיק מעמד לשנים רבות. אם אתם בוחרים חיפוי זכוכית למטבח שיש בה הדפסים, מומלץ כ יתאים לאופי המטבח. קיימת עוד אופציה שהיא בריקים מזכוכית שמתאימים למטבחים בסגנון כפרי.

אינכם בטוחים בדוגמא שמתאימה לחיפוי הזכוכית למטבח שלכם? – התבוננו בקטלוג

ישנם דגמים רבים של חיפוי זכוכית למטבח קטלוג, כך שאם אתם מתבלבלים, בקשו את הקטלוג של ספק חיפוי הזכוכית. תוכלו להתרשם מהסגנונות, הגוונים, ההדפסים והדוגמאות. הקטלוג, יסייע לכם לקבל החלטה מושכלת וכן, מומלץ כי תצלמו את המטבח שלכם, כך שתוכלו להתייעץ עם  הספק שיוכל לתת לכם ראיונות ולהראות לכם דוגמאות שיתאימו באופן מושלם למטבח שלכם. כאשר תבחרו בסופו של דבר את החיפוי התאים לכם למטבח, יש  לברר את הפרטים לגבי הכנת המטבח לפני התקנת החיפוי.

המחירים של חיפוי זכוכית למטבח

ישנם סוגים ואיכויות שונות של חיפוי זכוכית למטבח קטלוג, כך שאם בחרתם בזכוכית יוקרתית ואיכותית, המחיר יהיה יקר יותר, אך לא לשכוח, כי מדובר בהשקעה לטווח ארוך. הזכוכיות שמתאימות לחיפוי מטבח הן: זכוכית קליר, זכוכית אולטרה קליר, או זכוכית מסוג אקסטרה קליר, כאשר סוג זה של זכוכית מיוצר ללא עופרת.
המחיר יחושב לפי מטר רץ, או לפי מטר מרובע. גם מורכבות ההתקנה וההדפסה או החריטה על הזכוכית ייקרו את המחיר, כך שיש לקבל הצעות מחיר מכמה ספקים, לאחר שאתם יודעים איזה סוג של חיפוי זכוכית למטבח קטלוג שכבר יש לכם את סוג הדוגמא והגוון הרצוי לכם.

הדפסת תמונה על חיפוי זכוכית למטבח

ישנם יתרונות בהתקנת חיפוי זכוכית למטבח, כאשר אחד מהיתרונות הבולטים הוא, הדפסת תונה על קיר הזכוכית. ישנם כאלה שמעוניינים לתת את  הטאץ' העיצובי שלהם, מה שיקנה מראה מיוחד בעל אמירה אישית, שתתאים לקונספט של המטבח. יש לדעת כי למרות שהדפסת תמונה על חיפוי הקיר במטבח יכולה להלהיב אתכם, מומלץ לבחור את התמונה בקפידה, כי עשוי להיווצר מראה שלא יהיה הרמוני, אשר ישפיע לרעה על האווירה הכללית במטבח.

חיפוי זכוכית למטבח עמיד בפני טחב ועובש

המטבח שלנו, חייב להיות נקי וסטרילי מחיידקים ועובש. לכן, הפתרון המתבקש הוא חיפוי זכוכית למטבח. לחומרי גלם אחרים, המשמשים כחיפויים למטבחים השונים, קיימים חריצים אשר מהווים את המיקום האידיאלי להיווצרות של טחב ועובש. בגלל שהזכוכית  היא חומר אטום ואין בה חריצים, היא לא תגרום לחיידקים להיווצר, גם באזורים שיש בהם מים. יש לציין, כי למי שמעוניין למכור את הנכס שלו, כאשר קיים חיפוי קיר למטח, ערך הנכס אף יעלה יותר. קיימת אפשרות לעצב את חיפוי הזכוכית במטבח, עם עוד חומרי גלם כגון: מתכת, מה שיכול לגרום מראה מיוחד למטבח.

חיפוי זכוכית חלבית מודפסת או בדוגמת פסיפס?

יש שאוהבים מראה קלאסי, נקי ומרגיע ולכן, בהתאם לעיצוב המטבח שלהם, הם יעדיפו זכוכית חלבית לחיפוי. בגלל שהזכוכית אינה שקופה, היא מקנה מראה אלגנטי ויוקרתי, עדין ולא בולט מדי. יש שיעדיפו את הטרנדים החדשים כמו הדפס על חיפוי הזכוכית, כאשר הגוונים הם בולטים ומקנים חיים למטבח. גם זכוכית צבעונית לחיפוי המטבח, גורמת לאווירה מיוחדת וגורמת למטבח להיות יצירת אמנות בפני עצמה.
עוד טרנד שרבים משתמשים בו, הוא חיפוי זכוכית בדוגמת פסיפס. מדובר על מראה מרשים אשר מתאים למטבח קלאסי. הטכנולוגיות המתקדמות, גרמו להעשרה של הדפסי על חיפויי זכוכית וניתן למצוא גוונים מיוחדים של פסיפס שיתאימו לסוג המטבח שלהם ולגוונים של הארונות.

שדרוג המטבח הקיים באמצעות חיפוי זכוכית

יש כאלה שהמטבח שלהם עדיין נראה טוב, אך מצד שני הם יהיו מעוניינים בשדרוג שייתן את העיצוב המיוחד. זה הזמן להזמין חיפוי זכוכית למטבח, אשר ישדרג את המטבח הקיים ויגרום לו להיראות חדש ובעל עיצוב מיוחד. אז תוכלו להציץ בקטלוגים ולגלוש אתרי האינטרנט של יצרני הזכוכית המציעים דוגמאות רבות לחיפויי קירות מטבח, כך שתוכלו כבר לדמיין כיצד יראה המטבח שלכם לאחר שדרוג ושינוי מהותי זה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

אז מה היה לנו בכתבה:
Picture of שמואל אהרון
שמואל אהרון

שמואל עובר בחברת המרכז עבודות זכוכית כבר מעל 5 שנים בחברה, לשמואל יש ניסיון מעל 30 שנה בתחום הזכוכיות התקנה, הרכבה.

מאמרים נוספים בנושא:
window shades
תיקון תריסים ישנים – האם כדאי להוציא את המטבע המוסטי?

כשבאים להחליט אם לתקן תריסים ישנים או להחליף אותם לגמרי, יש לקחת בחשבון כמה גורמים. תיקון תריסים ישנים יכול להוות פתרון משתלם במיוחד אם הנזק קטן. עם זאת, אם התריסים פגומים קשות או מיושנים, החלפתם עשויה להיות האפשרות הטובה יותר.

לקריאת המאמר »
עיצוב מטבחים
עיצוב מטבחים: טיפים ורעיונות ליצירת מטבח החלומות שלך!

יציאה למסע לעיצוב לב הבית שלך יכולה להיות מלהיבה ומרתיעה כאחד. המטבח, לעתים קרובות מוקד של פעילות והתכנסות, הוא המקום שבו מתרחש קסם קולינרי, שבו השיחות זורמות בחופשיות כמו היין, ושבו זיכרונות נאפים בכל פינה ופינה. עיצוב מטבח החלומות שלכם, אם כן, אינו קשור רק לבחירה מישושית של חומרים או למשיכה חזותית – אלא ליצירת סביבה שמהדהדת את אורח החיים שלכם, את העשייה הקולינרית שלכם ואת הטעם האישי שלכם. בין אם אתם שף מנוסה או טירונים קולינריים, העיצוב הנכון יכול להפוך את המטבח שלכם לחלל פונקציונלי ומזמין.

לקריאת המאמר »
חיפוי קיר
חיפוי אבן טבעית מול זכוכית: יתרונות, חסרונות ואפשרויות עיצוב

חיפוי קירות חוץ ממלא תפקיד מכריע באסתטיקה, בעמידות וביעילות האנרגטית של בניין, לרבות בנייני משרדים ותעשייה. בשנים האחרונות, אדריכלים חוקרים יותר ויותר את השימוש באבן טבעית ובזכוכית כחומרי חיפוי חיצוניים. חומרים אלה לא רק מוסיפים ערעור ויזואלי לבניין אלא גם מספקים יתרונות פונקציונליים. מאמר זה נועד להשוות את היתרונות, החסרונות ואפשרויות העיצוב של חיפוי אבן טבעית וזכוכית, תוך הצעת תובנות יקרות ערך לאלו ששוקלים חומרים אלה לפרויקטים שלהם.

לקריאת המאמר »
053-3563292