חיפוי זכוכית מחיר ויתרונות

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

חיפוי זכוכית מחירכמה הייתם משלמים על עיצוב ייחודי ומרהיב של הבית שלכם? כזה שיפיק קריאות התפעלות וישרה על הבית או על חדרים ופינות מסוימות בו  – משהו מיוחד. ובכן, אנשים מוציאים סכומים משמעותיים על עיצוב הבית שלהם. ההשפעה הגדולה ביותר על העיצוב היא כמובן גם הספה המיוחדת, הרהיטים, כריות נוי, הנברשות וכד' אבל הבסיס הינו עדיין הצבע הפנימי של הבית או החיפויים על הקיר. הקיר הוא הדבר הגדול והבולט ביותר בחלל הבית וככל שהוא יהיה מעוצב יותר – ההשפעה תהיה ניכרת יותר על כלל הבית.

אז משהבנו שלקירות הבית ולעיצוב להם יש השפעה מרכזית על הסגנון העיצובי ועל המראה והאווירה בבית (וגם במקום העבודה או במשרד), כדאי שנכיר את הטרנד החם ביותר בתחום – חיפויי זכוכית. חיפוי זכוכית איכותי יכול להיות מעוצב על פי ראות אינכם בכל טקסטורה, צורה, מרקם וצבע שתחפצו. הוא מקנה לקירות ולבית מראה יוקרתי ומקורי. אומנם יש חלופות אחרות לחיפוי קירות או מטבחים בבית. חלקם יקרים יותר חלקם יקרים פחות. עבור חיפוי זכוכית מחיר גבוה יחסית, אך הוא מקנה את המראה האולטימטיבי והאטרקטיבי ביותר ובעיקר את המראה הייחודי שאתם רוצים.

חיפוי זכוכית מחיר לכל מקום

חיפוי או ציפוי זכוכית, יכול להתבצע כמעט על כל משטח או בכל חלל. הם יכולים להיות גם בהתאמה אישית ולפי דרישותיו הספציפיות של הלקוח. עסקים ומשרדים רבים משתמשים בקירות זכוכית או בחיפויי זכוכית כדי ליצור חללי משרדים קטנים יותר או כדי להקנות לעסק מראה יוקרתי או לעצב את הקיר עם לוגו או טקסטים הקשורים לחברה ולתדמיתה. חיפוי הזכוכית משמש כמעין קנבס ציור שניתן למתג דרכו. 

חיפוי זכוכית מתבצע גם בחדרי אירוח וסלונים שכן הוא מקנה עיצוב ייחודי לחללים ועל משטחים גדולים בהם. האווירה הנוצרת בסלון או חדר שחופה בזכוכית עם עיצוב ייחודי היא דבר נפלא ומעורר השתאות. המראה המבריק והיוקרתי מוסיפים גם הם. לכן רבים מעדיפים את חיפוי הזכוכית על פני צביעת הקיר (גם בצבעים מיוחדים וטקסטורות מיוחדות) וכן על פני טפטים שונים. חיפוי זכוכית מחיר גבוה יותר אך הוא מקנה עיצוב ייחודי, מקורי ושובה עין. בעזרת הטכנולוגיה החדשנית של יצירת חיפויי הזכוכית והעובדה שניתן להדפיס עליהם כל עיצוב אישי, הדפס או דוגמא שתרצו, אנו מגלים יותר חיפויים גם על גבי משטחים אחרים בבית, למשל על ארונות, בחדרי אמבט וספא ועוד. 

אולם המקום בו באים לידי ביטוי היתרונות הרבים ביותר ושמצדיק בוודאות את חיפוי זכוכית מחיר – הוא בקירות המטבח. הוא הרבה יותר ייחודי, מרהיב, יוקרתי ומיוחד מכל חיפוי אחר דוגמת שיש, אריחי קרמיקה או חרסינה וצבע רגיל. העובדה כי הוא מחזיק גם ביתרונות בכל הקשור לניקוי קל יותר (בייחוד מאדי השמן שבמטבח) וכן בשל העובדה שהוא משטח אחד חלק בלי חריצים עם רובע שמתלכלכים ובשל העובדה כי הוא גם אינו דורש אחזקה, מביאים לכך שהוא לוהט כיום בכל שוק המטבחים ואנשים מוכנים לשלם חיפוי זכוכית מחיר גבוה יותר ולקבל את העיצוב המדהים ביותר.

חיפוי זכוכית מחיר לפי סוגים

כדי להבין טוב יותר את סוגיית חיפוי זכוכית מחיר, ראוי להכיר את סוגי החיפויים השונים. בגדול, חיפויי הזכוכית מתחלקים לשניים חיפוי זכוכית בצבע וחיפוי זכוכית בהדפסה. חיפוי זכוכית בצבע הוא זכוכית הצבועה בצבע אחד. אומנם תוכלו לבחור את הצבע המועדף עליכם באלפי גוונים מתוך מניפת הצבעים אבל הוא יהיה עדיין בצבע אחד שאומנם ישדר אלגנטיות ומראה נקי ויוקרתי לכל אורכו ורוחבו  אבל יהיה ללא דוגמאות או טקסטורות משתנות. חיפוי זכוכית מחיר זה יהיה נמוך יותר בהשוואה למחיר של חיפוי זכוכית בהדפסה.

חיפוי זכוכית בהדפסה מנגד, מאפשר לבצע הדפסה של מבחר דוגמאות, תמונות, מרקמים, טקסטים, איורים ובעצם כל מה שעולה על דעתכם. ההדפס או התמונה נמצאות ברקע של הזכוכית ולכן אינה מושפעת מפגיעות פיזיות או כתוצאה מטמפרטורה משתנה או לכלוך הדבר בה ותמיד תישאר בצבעיה המקוריים. כמובן שהעובדה שאתם יכולים להעניק לקיר שלכם עיצוב ייחודי שאתם בוחרים או מעצבים באמצעות הזכוכית המודפסת גורם לכך שבשיטה זו חיפוי זכוכית מחיר גבוה יותר מאשר צביעה אחידה. באותו הקשר ניתן לומר שככל שהעיצוב שתבחרו יהיה ייחודי ומורכב יותר – תשלמו מחיר גבוה יותר. 

דברים נוספים המשפיעים על חיפוי זכוכית מחיר

גם לסוג הזכוכית עצמה בה עושים שימוש לחיפוי יש השפעה על מחיר החיפוי זכוכית . ניתן לחפות בזכוכית שקופה שלמרות שמה היא אכן שקופה אבל עדיין מכילה סממני עופרת שמקנים לה מראה עם גוון ירקרק יותר ולעומתה ניתן לחפות באמצעות זכוכית אקסטרה קליר – שהיא שקופה לחלוטין וניטל ממנה כל העופרת. השימוש באקסטרה קליר יציג חיפוי זכוכית מחיר גבוה מעט יותר אך כאשר אנו מדברים על מרקמים או דוגמאות ובוודאי תמונות ייחודיות – היא עדיפה.

חיפוי זכוכית מחיר נקבע כמובן באופן טבעי גם על פי גודל שטח החיפוי כאשר יש אנשי מקצוע המתמחרים לפי מטר מרובע ויש לפי מטר רץ (על פי אורך השיש למשל, במקרה של חיפוי במטבח). כמו כן יש משמעות למורכבות של העבודה, לחיתוכים השונים (התחשבות בארונות, שקעים וכד'. חשוב לבדוק כי חיפוי זכוכית מחיר שקיבלתם כולל גם התקנה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

אז מה היה לנו בכתבה:
053-3563292