חיפוי קיר למטבח לבן- כל  האפשרויות

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

בתקופה האחרונה, אנשים המעוניינים לרכוש מטבחים, בוחרים במטבחים לבנים. מטבח בגוון לבן, משדר פאר ויוקרה. העניין הוא שכאשר יש לבחור חיפוי קיר למטבח לבן, רבים מתלבטים, האם יש לשלב צבע שידגיש את הניגוד? למעשה ניתן להתייעץ עם יצרני חיפויי קירות או אפילו להזמין חיפוי קיר זכוכית, כאשר ניתן יהיה לבחור בהדפסים או בגוונים שישתלבו נהדר עם המטבח הלבן.

 

חיפוי קיר למטבח לבן

חיפוי זכוכית שחור צבעוני או עם תמונה?

אלה האפשרויות המגוונות שעומדות בפני י שכבר התקין מטבח לבן. לעיתים מתעוררת הבעיה דווקא בבחירה של חיפוי קיר למטבח לבן מחיר. אם כבר החלטתם על חיפוי זכוכית, שימו לב כי הזכוכית תהיה איכותית, בטיחותית והיא תהיה בעלת תו תקן  ישראלי. קל לנקות את חיפוי הזכוכית למטבח והוא הפך, לבחירה  האולטימטיבית של הרבה משפחות. המראה אלגנטי ונקי והתחזוקה פשוטה וקלה. יש שבוחרים גוון מנוגד כמו שחור, שר מבליט היטב את המטבח הלבן, יש שמעוניינים לתת כמה נגיעות של צבעים שיקנו חיות במטבח הלן, או יש כאלה שיבחרו חיפוי זכוכית עם ציור או תמונה, ואפילו הדפס מעניין שייתן את הייחודיות העיצובית למטבח.

תחושת עיצוב נקי באמצעות חיפוי קיר זכוכית למטבח הלבן

אם החלטתם על מטבח לבן חדש, מומלץ כי על מנת לשמור על מראה נקי, תתקינו חיפוי קיר למטבח לבן. למרות שאתם אוהבים את הלבן והנקי, מיותר להתקין חיפו זכוכית בגוון לבן, היות והמטבח פשוט  "ייעלם". ניתן עדיין לשמור על הלבן והנקי, באמצעות חיפוי זכוכית חלק ומבריק עם אמירה משלכם שתבליט היטב את המטבח הלבן שזה עתה רכשתם והתקנתם. מומלץ כי תגיעו לספק זכוכית, אשר מתמחה בחיפויי קירות מזכוכית למטבחים, תציצו בקטלוג ותחליטו איזה גוון או דוגמא תדבר אליכם יותר.

התייעצו עם מעצב פנים לפני שתבחרו חיפוי זכוכית למטבח הלבן

מי שבוחר נכון חיפוי קיר למטבח לבן, כאשר החיפוי עשוי מזכוכית, תחושת העיצוב חזקה יותר, היות ומדובר על עיצוב נקי וחלק, ניתן לבחור בזכוכית לבנה עם נגיעות עדינות של גוונים, הדפס מעניין ועוד. חיפוי הקיר העשוי זכוכית, שומר על הקיר מלכלוך או שריטות והחיפוי עצו קל מאוד לניקוי.  ניתן לבחור בזכוכית מבריקה, או זכוכית מאט. התאורה במטבח תשתפר כי המטבח יראה מואר יותר. מומלץ לתכנן  נכון את תאורת המטבח, כך שהיא תתאים לחיפוי הזכוכית. יש למצוא את האיזון הנכון בבחירה נכונה של חיפוי הקיר מזכוכית למטבח הלבן. התייעצו עם מעצב פנים, שיוכל לתת לכם את פתרון העיצוב המתאים ביותר.

תכננו את נקודות החשמל במטבח לפני שתבחרו חיפוי לקיר

עד עכשיו, דיברנו על חיפוי קיר למטבח לבן מחיר, עיצוב ואפשרויות, אבל מה שחשוב יותר לפני הכול הוא התכנון של נקודות החשמל.  במטבח אנו משתמשים במוצרי חשמל שונים ולכן, יש לתכנן את השקעים, כך שספק חיפוי הזכוכית למטבח, יוכל לדעת באילו מקומות בחיפוי הזכוכית עליו להכין את המקום לשקעים, באופן מדויק ואסתטי. חיפוי זכוכית למטבח לבן מהווה את האפשרות המשתלמת ביותר, היות וקל להתקין אותו, אך העלות תשתנה בהתאם לקריטריונים השונים ולנתוני המטבח.

כמה עולה חיפוי קיר למטבח לבן?

העלות של חיפוי קיר למטבח לבן, תלויה בגודל הקיר, בסוג הזכוכית ובמורכבות ההתקנה.יש לדעת, כי המחיר יחושב לפי מטר רץ או מטר מרובע. אם תהיו מעוניינים בגימורים מיוחדים, המחיר יעלה בהתאם. ככל שההרכבה של חיפוי הקיר תהיה מורכבת יותר, כך גם ישתנה המחיר. זו הסיבה כי יש לקבל הצעת מחיר מכמה ספקים, לאחר שהם הגיעו אליכם הביתה, ביצעו מדידות ואתם כבר יודעים איזה סוג זכוכית יתאים לכם. סך הכול, מדובר בהשקעה נכונה לטווח הארוך ומבחינת היופי, הניקיון  והחוזק.

הקפידו לבחור את חיפוי הזכוכית לטבח הלבן תוך התחשבות בשאר האלמנטים

ישנם אנשים שאוהבים מראה חלק, מראה בעל גוונים או מראה של חיפוי קיר למטבח לבן, בעל גימורים מיוחדים. העניין הוא, שיש לבחור את חיפוי הזכוכית, תוך התחשבות בשאר האלמנטים, כמו השיש של המטבח. למשל אם לשיש יש וורידים, אפשר לבחור חיפוי זכוכית במראה דומה. אפשר להכניס למטבח צבע, סטייל ועניין במאמץ מינימלי.  ישנם כאלה שמעוניינים לשדרג את המטבח הלבן שלהם, כך שהשינוי יהיה מהותי, מבלי לשבור קירות או לעקור את ארונות המטבח.

חיפוי קיר זכוכית במטבח – סמל סטאטוס

היום, חיפוי קיר למטבח לבן מחיר, הפך כבר לסמל של סטאטוס. כאשר המטבחים הלבנים במגוון הסגנונות, אם המודרני, הקלאסי, כפרי או פרובנס, חיפוי קיר מזכוכית כבר נראה במטבחים אלה והפך לשם נרדף ליוקרה וטעם טוב בעיצוב. עד לפני מעט שנים, המטבחים היו כהים והקנו תחושה של כובד. היום המטבח הלבן נמצא בראש העדיפות של משפחות רבות והאפשרות של גיוון בדוגמאות של חיפוי קיר מזכוכית  למטבח לבן, הפכה למבוקשת משאר חיפויי הקיר שהכרנו עד כה.
מומלץ כי תמצאו את כל המידע היעיל לגבי חיפוי קיר למטבח לבן מחיר, מה העובי האידיאלי וסוג הזכוכית האיכותי ביותר, בררו לגבי תו תקן, אחריות והתקנה מקצועית, כך שתלכו על בטוח מבחינת הבחירה הנכונה, אם מהבחינה של העיצוב ואם מבחינת האיכות. תוכלו לשלב מראה נקי ואסתטי למטבח הלבן שלכם בחיפוי קיר מזכוכית מבריקה, או זכוכית מאט ותוכלו לחוש את המרחב החדש שלכם במטבח לבן, מעוצב ואיכותי, כאשר מה שידגיש אותו יותר יהיה חיפוי קיר מזכוכית בגוון המתאים והרצוי לכם.

הוראות תחזוקה לאחר התקנת חיפוי קיר זכוכית למטבח

אז מגיע לכם מזל טוב ותתחדשו, המתקין שלכם זה עתה סיים את התקנת חיפוי קיר למטבח לבן מחיר ששילמתם גם על ההתקנה, כך שמומלץ לעקוב אחר הוראות התחזוקה של חיפוי הקיר. בקשו מהמתקין שינחה אתכם לגבי חומרי הניקוי שיש להשתמש בחיפוי הקיר, קבלו את ההוראות של עשה ואל תעשה ותוכלו להתחיל ליהנות מההשקעה שלכם.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

אז מה היה לנו בכתבה:
Picture of שמואל אהרון
שמואל אהרון

שמואל עובר בחברת המרכז עבודות זכוכית כבר מעל 5 שנים בחברה, לשמואל יש ניסיון מעל 30 שנה בתחום הזכוכיות התקנה, הרכבה.

מאמרים נוספים בנושא:
סוגי חיפוי זכוכית 
סוגי חיפוי זכוכית 

חיפוי זכוכית מעוצבים למטבח, לקירות הסלון, לארונות ולחללים ומשטחים נוספים הם הטרנד החם והלוהט ביותר בעולם עיצוב הבית. יחד עם זאת, העובדה כי הם טרנד

לקריאת המאמר »
053-3563292