לוח זכוכית לעסקים ומשרדים – גם פרקטי וגם יוקרתי

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

לוח זכוכיתישנם סוגים שונים של ציוד משרדי. כאלו שהם פשוטים מאוד וכאלו שהם יוקרתיים. לא מעט הדברים תלויים בסוג העסק או המשרד ולא פחות במה שהוא רוצה לשדר לעובדיו והחוצה. משרדי בק אופיס או משרדים שהם חלק מרצפת היצור או משרדים של עסקים יצרניים יותר (משרדי מפעלים וכד'), יכולים להסתפק בציוד וריהוט משרדי פשוט יחסית. אין משמעות לתדמית ולנראות של המשרד עבור הבאים בשעריו. לעומת זאת, משרדים של תעשיות מתקדמות, של מקצועות חופשיים, של משרדי הייטק או ניהול – חייבים לשדר יוקרה וחדשנות.

הם יצטרכו להשקיע הרבה יותר בציוד המשרדי, בנראות. הכיסאות יהיו צריכים להיות כיסאות מנהלים ולא כסאות זולים, השולחנות יצטרכו לשדר רצינות ומודרניות וכד'. אותו הדין גם לגבי עיצוב הקירות וכן בעולם המשלב בין עיצוב לפרקטיות ניהולית ועסקית. כזהו למשל לוח זכוכית. 

לוח זכוכית בשירות העסק

לוח זכוכית הוא הגרסה המתקדמת, העדכנית, המפוארת והמרשימה ביותר של הלוחות המחיקים. על לוחות אלו, ניתן לכתוב באמצעות עטים או טושים מחיקים שלל תובנות, מסקנות, מהלכים ונתונים – החשובים לניהול העסק. העובדה שלוחות אלו יכולים להיות עצומים בגודלם, מאפשרת לאנשים רבים לחזות בהם. מכיוון שניתן להוסיף ולמחוק בכל רגע נתון בקלות, לוח זכוכית שכזה משמש מעין קנבס ענק של רעיונות וכלי מרכזי בדיון עסקי.

אין זה פלא שניתן למצוא לוח זכוכית כיום בחדרי ישיבות, חדרי מנכ"לים ומנהלים אחרים, במשרדים במחלקות השונות וכן, לעיתים משמש לוח זכוכית מחיק לא רק כלוח עליו ניתן לכתוב אלא גם כחוצץ ומפריד בין מחלקות, חדרים ותאים. באותו המידה, ניתן להקרין עליו גם תכנים (באמצעות מדיות שונות. לוח זכוכית מציג יתרונות רבים. הוא מאפשר מראה נעים ולא פחות חשוב חדשני ויוקרתי. היות והוא יכול להיות מיוצר מחלק אחד, ללא חיבורים, גם אם הוא גדול – הוא מאפשר כתיבה זורמת וחלקה ללא הפרעה. גודלו, מאפשר כאמור לכלל המשתתפים להיות "עליו" ולהוסיף את התוכן שלהם. 

חשוב לא פחות הוא העובדה שניתן למחוק לוח זכוכית בקלות, רק באמצעות מטלית לחה או ספוג. דבר זה קריטי, היות ולא מעט פעמים נכתבים עליו מיידעים חסויים או נתונים שלא נרצה לחשוף לציבור והועבדה שניתן למחוק אותו בקלות, מאפשרת פרטיות רבה בעולם העסקי. ככלל, חשוב לדעת שחובה עלינו להתקין לוח זכוכית איכותי, הן בשל הרצון להציג משרד מושקע ומפואר והן בשל הנושא הבטיחותי. על הזכוכית להיות בעובי של שש עד שמונה מ"מ ועליה להיות מחוסמת ועמידה מפני פגיעות. כמו כן היא צריכה להיות מלוטשת, שוב בשביל המראה היפה ובשביל שניתן יהיה לכתוב ולמחוק ממנה. 

לוח זכוכית ועיצוב

למען האמת, לוח זכוכית במשרד הוא קודם כל צורך פרקטי כחלק מכלי הניהול השונים. אבל יכולה להיות בו גם אמירה. כמו חיפויי זכוכית, למשל במטבחים או בחדרי אירוח, סלונים ולובי, ניתן להדפיס על הלוח כל מה שעולה בדעתנו. מלוגו החברה, משפטי השראה ועוד. על הלוח להיות בעל צבע אחיד יחסית – כדי שהכתב יבלוט עליו. 

את הלוח עצמו ניתן לחבר לקיר עצמו כחיפוי או לעגן אותו באמצעות פינים בארבעת קצותיו או אפילו ליצור לו מסגרת דקורטיבית. במקרים אחרים ניתן כאמור לעמעם מעט את הלוח על ידי עיצוב בזכוכית חלבית ולאפשר גם פרטיות או אינטימיות אצל מי שיושבים בחדר. ביצוע נכון של התקנת לוח זכוכית במשרד יאפשר שימוש של שנים רבות בצורה איכותית.

לוח זכוכית, לוח מחיק ומסך טלוויזיה

יש עוד פתרונות עליהן ניתן להציג נתונים או תכניות עבודה ומהלכים במשרדים ובבתי עסק. הפופולאריים ביותר הם לוח הזכוכית כמובן אבל גם הלוח המחיק הרגיל העשוי פלסטיק וכן מסך טלוויזיה גדול. אולם נדמה שלוח הזכוכית מציג את היתרונות הרבים ביותר. אל מול הלוח המחיק הרגיל הוא מציג יוקרתיות וחדשנות שלוח הפלסטיק הזול – לא יכול לתת. יתרה מכך, ניסיון מחיקה של לוח מחיק רגיל – לא תמיד נותן תוצאות מלאות ודבר זה יכול להיות בעייתי מאוד בחברות שמקפידות על חיסיון המידע שלהם. בנוסף, איכותי ככל שיהיה – לוח מחיק רגיל, אינו חזק כמו לוח זכוכית וסופו להישבר או להתנתק מהמעמד שלו וליפול. 

האופציה השנייה היא מסך הטלוויזיה. כמובן שישנם מסכים גדולים כיום. מסכי הטלוויזיה מיצגים תמונה ברורה ויפה ויכולים להריץ גם טבלאות ומצגות אבל הם לוקים בדבר אחד חשוב- הם לא מציגים גמישות. משמע, מה שמוקרן עליהם- לא ניתן לשנות במקום. לא ניתן להוסיף הערות בין רגע, למתוח קווים, להדגיש וכד' – כחלק מהרצף של הישיבה הניהולית וכד'. הרי לא נשרטט או נכתוב משהו על מסך הטלוויזיה עצמו. לוח זכוכית מאפשר לשנות ולהוסיף עליו כל העת. רוצים להעביר את התוכן בסיום למשתתפים? מצלמים תמונה של הלוח המלא כל טוב תוכן ומשתפים בין חברי הקבוצה באמצעות הווטסאפ, המייל או תוכנות ניהוליות אחרות.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

אז מה היה לנו בכתבה:
מאמרים נוספים בנושא:
עיצוב מטבחים
עיצוב מטבחים: טיפים ורעיונות ליצירת מטבח החלומות שלך!

יציאה למסע לעיצוב לב הבית שלך יכולה להיות מלהיבה ומרתיעה כאחד. המטבח, לעתים קרובות מוקד של פעילות והתכנסות, הוא המקום שבו מתרחש קסם קולינרי, שבו השיחות זורמות בחופשיות כמו היין, ושבו זיכרונות נאפים בכל פינה ופינה. עיצוב מטבח החלומות שלכם, אם כן, אינו קשור רק לבחירה מישושית של חומרים או למשיכה חזותית – אלא ליצירת סביבה שמהדהדת את אורח החיים שלכם, את העשייה הקולינרית שלכם ואת הטעם האישי שלכם. בין אם אתם שף מנוסה או טירונים קולינריים, העיצוב הנכון יכול להפוך את המטבח שלכם לחלל פונקציונלי ומזמין.

לקריאת המאמר »
חיפוי קיר
חיפוי אבן טבעית מול זכוכית: יתרונות, חסרונות ואפשרויות עיצוב

חיפוי קירות חוץ ממלא תפקיד מכריע באסתטיקה, בעמידות וביעילות האנרגטית של בניין, לרבות בנייני משרדים ותעשייה. בשנים האחרונות, אדריכלים חוקרים יותר ויותר את השימוש באבן טבעית ובזכוכית כחומרי חיפוי חיצוניים. חומרים אלה לא רק מוסיפים ערעור ויזואלי לבניין אלא גם מספקים יתרונות פונקציונליים. מאמר זה נועד להשוות את היתרונות, החסרונות ואפשרויות העיצוב של חיפוי אבן טבעית וזכוכית, תוך הצעת תובנות יקרות ערך לאלו ששוקלים חומרים אלה לפרויקטים שלהם.

לקריאת המאמר »
לוח זכוכית תלוי על קיר לבן
לוחות זכוכית: בחינת שימושים ועיצובים חדשניים

לוחות זכוכית הפכו לאחד החומרים המגוונים ביותר באדריכלות ובעיצוב המודרניים. עם האיכויות הייחודיות והמשיכה האסתטית שלהם, לוחות זכוכית מצאו את דרכם ליישומים שונים, החל ממבנים מסחריים ועד חללי מגורים. במאמר זה נבחן את השימושים והעיצובים החדשניים של לוחות זכוכית, כמו גם את המחירים והסוגים שלהם.

לקריאת המאמר »
053-3563292