מחיצות זכוכית לאמבטיה – השקעה קטנה שנותנת המון

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

מי שמעוניין לשמור על פרטיות בחדר הרחצה ולשמור שהמים לא יצאו מהאמבט, יבחר להתקין מחיצות זכוכית לאמבטיה. תוכלו לעצב את מחיצת הזכוכית בסגנון המתאים לכם. למשל דוגמא עם הדפס על הזכוכית, מה שיעניק לכם שני דברים חשובים – יופי ופרטיות. התחזוקה של מחיצת הזכוכית, קלה ובאמצעות חומר ניקוי לזכוכית, ניתן יהיה לנקות את מחיצת הזכוכית מאבנית ולכלוך אחר. למעשה המבחר של מחיצות הזכוכית לחדר הרחצה הוא מגוון, כך שתוכלו לבחור מתוך הקטלוג ולמצוא את הזכוכית בעובי המתאים ובדוגמא מיוחדת שתשדרג את חדר הרחצה שלכם באלף מונים.

מחיצות זכוכית לאמבטיות וחדר מקלחת

מראה מודרני ומלוטש באמצעות התקנת מחיצת  זכוכית לאמבטיה

מי שמעוניין לשמור על ניקיון חדר הרחצה, אך מעוניין גם להוסיף עיצוב מיוחד ומרשים, עליו לבדוק לגבי מחיצות זכוכית לאמבטיה מחיר. התחושה היא של הגנה מפני המים שלא יצאו משטח האמבטיה וכן, פרטיות, תחושה של מרחב ואור החודר בעד מחיצת הזכוכית.
תוכלו להזמין כל עיצוב שיעלה על ראשכם, היות ומלבד הדגמים בקטלוג, ניתן יהיה להזמין מחיצות זכוכית לאמבטיה בהזמנה אישית. להרבה אנשים חשוב להתקלח באמבטיה מעוצבת  ונוחה לשימוש. יש כאלה שמעדיפים להתקלח במקלחון ויש שאוהבים להתרחץ באמבטיה שהיא משודרגת באמצעות מחיצת זכוכית דקורטיבית.

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים ומתקינים מחיצת זכוכית לאמבטיה?

ראשית, יש להזמין מחיצת זכוכית בעובי של 6 מ"מ. שנית, יש לוודא כי הזכוכית היא בעלת תו תקן ישראלי.  וודאו, כי המתקין הוא מקצועי ומומלץ כי הוא יישלח מהספק אשר מנו הזמנתם את מחיצת הזכוכית לאמבטיה. התקנה של מחיצות זכוכית לאמבט, עשויה להיות משימה קצת מאתגרת. אבל ניתן לבצע זאת אופן  קל ומהיר. ראשית וודאו כי הקיר נתמך והוא יכול לשאת את מחיצת הזכוכית. וודאו כי הקיר ישר והוא אטום היטב  למניעה של נזילת מים. יש לאטום באמצעות סיליקון את הקצוות של מחיצת הזכוכית, מה שיבטיח אטימות בפני מים. יש לציין, כי עבודת ההתקנה של מחיצת הזכוכית לאמבטיה היא מהירה ואינה כרוכה בלכלוך.

מחיצות זכוכית לאמבטיה בעיצוב ומראה מזמין

ישנם סוגים של מחיצות זכוכית לאמבטיה, אשר מקנות מראה ועיצוב אלגנטי ורחב בחדר הרחצה. ישנן מחיצות זכוכית ממוסגרות, מה שמהווה את הבחירה הנכונה לחדרי רחצה בסגנון המודרני. מצד שני יש שבוחרים מחיצת זכוכית ללא מסגרת, להקניה של מראה אסתטי ומודרני. מדובר על סוג של עיצוב בסגנון חדשני יותר. התחושה היא כמו בבית מלון יוקרתי, אבל ההבדל שמדובר בבית או בדירה הפרטית שלכם, שחדר הרחצה תמיד תהיה מקום נעים ונוח לשהות בו.

היתרונות ברכישת והתקנת מחיצה לאמבטיה

ניתן למצוא יתרונות לא מעטים אם החלטתם להתקין מחיצות זכוכית לאמבטיה מחיר. שהוא די נגיש. המראה השקוף של מחיצת הזכוכית באמבטיה ישדרג את הנראות הכללית של חדר הרחצה. ניתן לתחום את אזור הרחצה באמבטיה ולשמור על ניקיון ומניעת רטיבות.  למעשה, מחיצות הזכוכית לאמבטיה שלכם, יוסיפו מראה מלוטש נקי ואסטטי.

כמה עולה מחיצת זכוכית לאמבטיה?

ראשית תלוי בגודל של מחיצות זכוכית לאמבטיה מחיר ושנית, המחיר יחושב לפי מטר רץ או מטר מרובע. גם העובי והגימורים יגרמו למחיר להשתנות. אם תערכו השוואת מחירים, כאשר אתם יודעים פחות או יותר, מה הדגם רצוי לכם, כך שתוכלו לדעת לפי המידות כמה תעלה הזכוכית עצמה, לאחר מכן, וסיפו את עלות ההתקנה וההובלה ואז תוכלו לדעת מה המחיר המדויק של מחיצת הזכוכית שברצונכם להזמין.
כאשר מדובר על מחיצות זכוכית לאמבטיה מחיר, הוא לא אמור להיות יקר, היות ומחיר של מקלחון יהיה הרבה יותר יקר ויספק את אותה התחושה של פרטיות ושמירה על חדירת מים לחלל חדר הרחצה. יש למצוא יצרן זכוכית מוכר וותיק שמייצר זכוכית איכותית, מחוסמת או רבודה שהיא אף בטיחותית.

הזמנת מחיצות זכוכית לאמבטיה – עשה ואל תעשה

יש לבדוק היטב את מחיצות זכוכית לאמבטיה ולוודא כי הזכוכית אטומה כמו שצריך. בדקו כי הזכוכית אכן עמידה לתנאי מזג אוויר קשים ולטמפרטורות גבוהות. וודאו כי המתקין אטם היטב באמצעות הסיליקון  את מחיצת הזכוכית. בקשו אחריות מהמתקין וכן, אל תנקו בכל חומר ניקוי את מחיצת הזכוכית, מה שיגרום נזק למחיצה ואז האחריות לא תהיה תקפה. בקשו הוראות מהמתקין באיזה חומר ניקוי, ניתן יהיה לנקות את מחיצת הזכוכית לאמבטיה שלכם, מה שישמור עליה לאורך זמן.

סוג הזכוכית המומלץ למחיצות לאמבטיה

רוב יצרני מחיצות זכוכית לאמבטיה, ימליצו לכם על זכוכית  מחוסמת אשר עומדת בתקן של מכון התקנים הישראלי, כך שזכוכית חוסמת, נחשבת לחזקה ולנפוצה ביותר. בזמנו היו סוגרים את דופן האמבטיות או האמבטיה  באמצעות וילון פלסטיק שהיה צובר חיידקים, מזה כמה שנים אנו רואים כי הפתרון של מחיצות זכוכית לאמבטיה מחיר החליף את הווילון ואנשים רבים שדרגו את חדרי הרחצה שלהם. השימוש במחיצת הזכוכית הוא נוח וכן מדובר על מחיצה דקורטיבית.

השקיפות והיופי של מחיצת זכוכית לאמבטיה

הוספה של מחיצות זכוכית לאמבטיה,  מתאימה למי שאוהב מקלחות קצרות ולמניעה של נזילות מים. אפשר להזמין מחיצת זכוכית לאמבטיות גדולות וכן, לאמבטיונים. מי שמעוניין בגודל מסוים או בסוג של עיצוב מיוחד, ניתן יהיה להזמין בהזמנה אישית מחיצת זכוכית.  אפשר יהיה להזמין מחיצה מזכוכית שקופה, או מחיצה מזכוכית חלבית או בהדפסים מיוחדים שישנו את חדר הרחצה מהקצה  לקצה, בזכות העיצוב המיוחד.

לסיכום – תוכלו להתרווח בנוחות וליהנות מאמבטיית החלומות, כאשר התקנתם  מחיצת זכוכית לאמבטיה. תוכלו להשקיע יותר, אם חפצה נפשכם במרקם מיוחד שיתאים לקונספט של  חדר הרחצה שלכם.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

אז מה היה לנו בכתבה:
Picture of שמואל אהרון
שמואל אהרון

שמואל עובר בחברת המרכז עבודות זכוכית כבר מעל 5 שנים בחברה, לשמואל יש ניסיון מעל 30 שנה בתחום הזכוכיות התקנה, הרכבה.

מאמרים נוספים בנושא:
053-3563292