מחיצות זכוכית לבית – שילוב זכוכית בסביבה הביתית

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

זכוכית מהווה את חומר הגלם  שהפך לאחד מהנפוצים בתחום עיצוב הבית. חומר גלם זה, הוא בעל יכולת מרשימה להתאים את עצמו בסביבה הביתית. קחו לדוגמא מחיצות זכוכית לבית.היתרון הבולט בזכוכית הוא השקיפות שלה והמרחב שהיא מקנה באזורים קטנים. ניתן להפריד חדרים, אזורי עבודה כמו משרד ביתי שיהיה אטום מצד אחד אבל בתחושה של מרחב אופטי גדול יותר. למעשה הזכוכית  היא חומר די עתיק שאינו פוסק מלהפתיע, והטכנולוגיות של ייצר הזכוכית רק התקדמו.

מחיצות זכוכית בסלון ובהפרדת חללים

ניתן למצוא קירות וכן מחיצות זכוכית לבית בשלל עיצובים. אפשר להזמין זכוכית שקופה לחלוטין שיש בה גוון ירקרק או לבן ועוד. הכול תלוי בסגנון שבו אתם מעוניינים. יש שמעוניינים במחיצת זכוכית לסלון, שמטרתה היא קו הפרדה בין פני הבית למרפסת שמש או לגינה, מבלי לפגום בנוף הנמצא מחוץ לבית. אפשר למצוא זכוכית דקורטיבית ומחוסמת בעלת הדפסים, גוונים, זכוכית עם פסי וגווני שונים של זכוכית שקופה.  אפשר גם לחצות באמצעות מחיצת זכוכית חדרי ילדים. המראה של מחיצות זכוכית, מקנה אווירה של מרחב ותחושה אוורירית

מחיצות זכוכית לבית ולדירה

מראה רציף באמצעות התקנת מחיצות זכוכית לבית

בהרבה חדרי שינה, ניתן לראות היום מחיצות זכוכית לבית, כאשר המרה הוא כמו של סוויטה יוקרתית בבית מלון של 5 כוכבים. המטרה היא להפריד בין חדר הרחצה לחדר השינה מצד אחד, אך מצד שני, לתת תחושה של רצף והגדלת החלל באמצעות מחיצת הזכוכית  יש שיעדיפו  בחדר השינה מחיצת זכוכית שהיא שקופה בחציה, מה שיקנה פרטיות בעת הרחצה. למעשה האפשרויות הן רבות ועליכם לבחור ביצרן זכוכית מוכר, אשר עוסק בזכוכית איכותית  ויכול לייצר עבורכם דגמי מחיצות זכוכית גם בהזמנה אישית.

מחיצות זכוכית נשמרות למשך שנים

יש לציין כי עוד יתרון בולט שהפך את הבחירה של מחיצות זכוכית לבחירה המועדפת ביותר הוא, ניקיון התחזוקה ומראה של מחיצת זכוכית חדשה למשך שנים רבות. גם הניקיון הוא קל, כך שבעזרת מגבת נייר וחומר לניקוי חלונות, המחיצות תיראינה תמיד מטופחות ומבריקות. גם מבחינת פגיעות ועמידות לקור וחום, תוכלו לסמוך על מחיצות הזכוכית בעיניים  עצומות בגלל התכונות הידועות שלה בפני פגיעה, חום וקור, איטום מרבי ועוד.

היכן מומלץ להתקין מחיצות זכוכית בבית?

רוב המקומות שיש בהם משטח ישר, אפשר יהיה להתקין מחיצות זכוכית לבית. ישנן מחיצות זכוכית שאינן זקוקות לשני קירות להתקנתן. המחיצות יכולות מותקנות עצמאית. למעשה, בכל מקום שתהיו מעוניינים ליצור תחושה של מרחב, ניתן יהיה להתקין מחיצות זכוכית. .מי שגר בדירה קטנה, ניתן יהיה להקנות תחושת של אזורים גדולים ומוארים יותר. גם אדריכלים ומעצבי פנים אוהבים את מחיצות הזכוכית. ניתן תמיד להתייעץ עם מעצב פנים שיוכל להראות לכם קטלוגים ועבודות שביצע בבתים ודירות באמצעות מחיצות זכוכית.

כמה עולות מחיצות זכוכית לבית?

העלות תלויה בכמה גורמים, המידות של הזכוכית, גודל החלל וסוג הגימורים של מחיצות זכוכית לבית מחיר. הדפסי הזכוכית כאמור עשויים להיות יותר יקרים וכן, שקיפות הזכוכית ועובייה ישפיעו על המחיר. מצד שני, מחיצת זכוכית עבה יותר היא בטיחותית יותר.מומלץ לערוך השוואת מחירים בין יצרני הזכוכית. גם כמות מחיצות הזכוכית תגרום להבדל במחיר.

מחיצות זכוכית – שקוף שזה יפה

למעשה, מחיצות זכוכיתית  לבית מחיר שהוא די  סביר השוואה למראה שהן משדרות, הפכו לטרנד ארכיטקטוני שמייצג את אוהבי המראה ההי טקיסטי. מבחינת ההשוואה בין הקמת מחיצות זכוכית לבין שיפוץ כללי לבית, מחיצות העשויות זכוכית יהוו פיתרון משתלם מכל  הבחינות וללא לכלוך.  החללים יופרדו ויהיו מוארים יותר. מי שמעוניין בפרטיות, יוכל להזמין מחיצות זכוכית שהן בחציין אינן שקופות, או עם הדפסים ואפילו כאלה שאינן שקופות. המבחר בסוגי הזכוכית הוא די רחב ומגוון ויש להתאים את המחיצה הרצויה לחללים השונים בביתכם.

מחיצות זכוכית – חיסכון באנרגיה ובניה ירוקה

למעשה אם תתקינו מחיצות זכוכית לבית מחיר, שיחסוך לכם בהוצאות על אנרגיה בחשמל. בגלל שהמחיצות  מקנות תאורה טבעית בחלל הפנימי, מה שיחסוך בתאורה מלאכותית והשימוש בתאורה זו, יהיה רק בשעות הערב. תוכלו להציב מחיצה מזכוכית  והכוונה היא ליצור  קיר מסך בחלל הבית, מה שיקנה תאורה טבעית לבית.

מחיצות זכוכית מחליפות את קירות הגבס

בזמנו, היינו מפרידים חללים שונים בבית, באמצעות קירות גבס, אך היום, משתלם יותר להתקין מחיצות זכוכית לבית מחיר, אם מבחינת החוזק והעמידות של מחיצות הזכוכית, וכן, הדקורטיביות והאפשרות של חללים מוארים יותר. ניתן להתקין מחיצת זכוכית קיר של בוסתן, כך שניתן יהיה ליהנות מהנוף של הבוסתן באמצעות מחיצת הזכוכית השקופה.

תהליך ההתקנה של מחיצות זכוכית לבית

מתקין הזכוכית, יגיע אליכם ויבחן את המקום שבו אתם מעוניינים להתקין מחיצת זכוכית. השלב הבא הוא לקיחת מידות באמצעות מד לייזר שהדיוק שלו היא מקסימלית.  לאחר מכן, המתקין ימליץ על סוג הזכוכית ויעניק לכם הצעת מחיר. השלב הבא הוא התקנה. מומלץ, שאת תהליך בחירת המחיצה, יהיה נוכח מי שמכיר היטב את עולם עיצוב בזכוכית. יש לשים לב כי הזכוכית היא בעלת תו תקן ואת זה ניתן לראות על הזכוכית עצמה. שיו לב, כי מחיצת הזכוכית תהיה דקורטיבית ומתאימה לצרכיכם ושיהיה לכם קל ונוח לתחזק אותה.

הגדרת אזורים בהם יותקנו מחיצות הזכוכית

באמצעות מחיצות הזכוכית, אפשר יהיה להגדיר אזורים רבים בבית, אם לפינת עבודה נפרדת, הפרדה בין חדרי השינה, הפרדה בין פינת מחשב והמשחקים  ובין חדר השינה. אפשר להטמיע את הזכוכית אשר תשמש כקיר חיצוני, כך שאור טבעי רב יחדור לפנים הבית, מה שיספק חיסכון רב בהוצאות החשמל.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

אז מה היה לנו בכתבה:
Picture of שמואל אהרון
שמואל אהרון

שמואל עובר בחברת המרכז עבודות זכוכית כבר מעל 5 שנים בחברה, לשמואל יש ניסיון מעל 30 שנה בתחום הזכוכיות התקנה, הרכבה.

מאמרים נוספים בנושא:
053-3563292