סוגי זכוכית חלבית

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

סוגי זכוכית חלביתלא מעט אנשים שבוחרים לשלב זכוכית בחלל דירתם בוחרים דווקא בזכוכית חלבית. זכוכית חלבית היא זכוכית שלא ניתן לראות דרכה ומשמשת בעיקר לחללים המצריכים שמירה על פרטיות. רוצים לשלב זכוכית בחלל הדירה שלכם? בשורות הבאות תקבלו את כל המידע החיוני ביותר שיסייע לכם לעשות זאת בקלות וביעילות. כיום יש מבחר גדול של סוגי זכוכיות בגדלים שונים, בגימורים שונים ולמטרות שונות. לא מעט אנשים שבוחרים לשלב זכוכית בחלל דירתם ללא היכרות עם מספר דגשים חשובים, לא מצליחים לבחור נכון את הזכוכית המדוייקת ביותר עבור הצרכים שלהם. מצב זה מוביל או לתשלום יתר ללא כל סיבה, או לבחירת זכוכית לא מתאימה כלל המחייבת החלפה. אז רגע לפני שאתם בוחרים את הזכוכית המדוייקת ביותר עבור הצרכים שלכם, חשוב שתמשיכו לקרוא את השורות הבאות.

 

הכירו את סוגי הזכוכיות השונות

נתחיל בהיכרות בסיסית עם סוגי זכוכית חלבית. כפי שציינו מעלה, כיום אנשים רבים בוחרים לשלב בחלל דירתם דווקא את הזכוכית החלבי. מהי זכוכית חלבית? מרבית הזכוכיות שמשולבות בחלל הדירה שלנו הן זכוכיות שקופות שניתן לראות דרכן. הזכוכיות בחלונות הדירה, במעקה המרפסת או במרבית הארונות הן זכוכיות שקופות. אך ישנם חללים המחייבים אטימה ליצירת פרטיות, כמו שירותים, מקלחונים או הפרדה בין חללים שונים. זקוקים לעבודות זכוכית שיאפשרו שמירה על פרטיות? חשוב שתכירו את הזכוכית החלבית. סוגי זכוכית חלבית מאפשרים לרבים כיום לבחור זכוכיות שאינן שקופות כלל. זכוכית חלבית היא זכוכית אטומה ולבנה ברוב המקרים, מה שהוביל לבחירת שמה – זכוכית חלבית.

אטימת הזכוכיות – השיטות השונות ליצירת זכוכית חלבית

חשוב להדגיש כי ניתן ליצור חספוס בזכוכיות שקופות ולהבטיח כי לא יהיה ניתן לראות דרכן תוך שמירה על צבען הטבעי. הזכוכית החלבית היא זכוכית אטומה לחלוטין, כך שלא ניתן לראות דרכה שום תזוזה. על פי רוב השימושים השכיחים ביותר בסוגי זכוכית חלבית הם למקלחונים, שירותים, משרדים וחיפויים. מתכננים לשלב חיפויים מזכוכית בחללים שונים בדירתכם? חשוב לדעת כי כיום ניתן לבחור בזכוכיות בשלל עיצובים וצבעים לבחירתכם. האפשרויות הרבות יבטיחו שתצליחו ליצור התאמה מלאה בין החיפויים לבין הסגנון העיצובי בו בחרתם.

 

אטימת הזכוכיות על ידי התזת חול או החדרת גז

איך מייצרים את הזכוכית החלבית אתם שואלים? ישנן שתי אפשרויות מרכזיות. האפשרות הראשונה היא על ידי התזת חול. התזת החול מקנה לזכוכית מראה מחוספס הפוגע בשקיפותה. בעזרת שיטה זו ניתן לייצר זכוכיות ברמות אטימות משתנות בהתאם לצורכי הלקוח. שיטה נוספת בעזרתה ניתן לייצר סוגי זכוכית חלבית היא בעזרת החדרת גז לזכוכית. חשוב להדגיש כי הליך זה אינו כולל סיכון כלל. הגז שמוחדר לזכוכית אינו מהווה סכנה ולכן רבים בוחרים בשיטה זו.

 

ההבדלים המשמעותיים ביותר בין הזכוכיות השונות

כעת, חשוב שתכירו כמה מההבדלים החשובים ביותר בין הזכוכיות השונות. בחירת זכוכית ללא היכרות עם ההבדלים הללו עלולה לפגוע בדיוק הבחירה שלכם.

  • גוון הזכוכית

ההבדל הראשון שחשוב להביא בחשבון הוא כמובן גוון הזכוכית. זכוכית חלבית היא זכוכית אטומה לחלוטים בעוד שזכוכית שקופה מאפשרת לראות דרכה ללא כל הפרעה. בין האפשרויות הללו ישנן עוד רמות גימורים שונות לבחירתכם. חשוב לדעת לבחור נכון את הגימור המדוייק עבור הצרכים שלכם.

 

  • זכוכית מיועדת לאטימת רעשים

נקודה נוספת שאתם חייבים להכיר היא הזכוכיות המבודדות. אנשים רבים לא מודעים לעובדה כי כיום ישנן זכוכיות מבודדות רעשים. זכוכיות אלה בדרך כלל עבות יותר וכוללות שכבה בין הזכוכיות שמטרתה לבודד רעשים. בונים לצד הבניין שלכם בניין חדש ואתם רוצים לסנן רעשים? קיימת חשיבו רבה לבחור נכון את הזכוכית המבודדת. בחירה לא נכונה של זכוכית רגילה תגרום לרעשים הרבים לחדור לפנים חלל דירתכם.

 

  • זכוכית מחוסמת

כמו כן חשוב להכיר את הזכוכית המחוסמת. חשוב להבהיר כי רוב הזכוכיות בהן עושים שימוש ביתי הן זכוכיות מחוסמות. זכוכית מחוסמת היא זכוכית שעברה הליך חימום ממוקד. החימום מאפשר את חיזוק הזכוכית כך שניתן לעשות בה שימושים רבים ללא חשש שבירה. מיד לאחר החימום הזכוכית תעבור הליך קירור שכל מטרתו היא להבטיח את הישארות הזכוכית חזקה ויציבה.

אל תתפשרו על אנשי המקצוע – בחרו את המומלצים והמנוסים ביותר

לסיום, חשוב לדעת כי בשל הביקוש הגדול, כיום יש לא מעט אנשי מקצוע בתחום הזכוכיות המציעים שירותים בתחום. לא כולם מקצועיים ומנוסים, ולכן חשוב לדעת לבחור נכון את אנשי המקצוע הטובים ביותר. איך תדעו לבחור? כל שאתם צריכים לעשות זה לערוך השוואה בין כל נותני השירות בתחום. בדיקה מהירה ברשת תאפשר לכם להגיע לכמות גדולה של נותני שירות. בשלב הבא, מה שאתם צריכים לעשות זה לקרוא כל מידע ברשת אודות נותני השירות. חשוב לשים דגש על שנות הוותק בתחום, על אפשרויות הבחירה הקיימות לעבודות שונות בזכוכית וכמובן לקרוא כמה שיותר חוות דעת אודות נותני השירות. סמנו את אנשי המקצוע המנוסים והמומלצים ביותר – הם ידעו להעניק לכם שירות מיטבי.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

אז מה היה לנו בכתבה:
053-3563292