עבודות זכוכית מיוחדות

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

עבודות זכוכית מיוחדותעבודות זכוכית מיוחדות הן הטרנד הבולט כיום בעולם העיצוב. יש כל כך הרבה מבחר, צבעים, רעיונות מקוריים ויכולות מתקדמות שיכולות להפוך את חומר הגלם הזכוכיתי לכר מדהים של עיצוב וייחודיות מרהיבה. למעשה, עבודות זכוכית מיוחדות אינן רק נחלתו של העיצוב הביתי. הן באות לידי ביטוי גם במקומות ציבוריים פתוחים, במשרדים, בלובי של בניינים באולמות תצוגה ועוד ועוד. לא רק שהזכוכית מציגה את הפרקטיות הנדרשת מעצם היותה אטומה ושקופה אלא שהיא גם מאפשרת להביע קשת של תחושות ואסתטיקה מרהיבה כאשר עבודות זכוכית מיוחדות נעשות בידי אמן.

העובדה כי כיום ניתן לצבוע זכוכית, להדפיס עליה בטכנולוגיה מיוחדת כל מה שחלמנו עליו, ליצור חיפויים מעניינים, לשלב אותה עם חומרי גלם אחרים (עץ, אלומיניום ועוד), ליצור באמצעותה ויטראז'ים, לחרוט עליה ועוד ועוד עיצובים מעניינים ויוקרתיים – הופכת את הזכוכית לאלמנט עיצובי ראשון במעלה שמעצבי פנים ואדריכלים לוקחים אותו בחשבון מלכתחילה ומשלבים אותו בעיצוב הכולל של חללים שונים, לצד עיצוב של פריטים קטנים יותר.

אין גבול ליצירתיות

עבודות זכוכית מיוחדות מאפשרות להחליף כמעט כל חומר גלם שאנחנו מכירים ולעצב באמצעות הזכוכית את התחליף. למשל החיפויים. עולם החיפויים היה נתון לשליטת החרסינות, הקרמיקות,, השיש וכד'. אלא שהפריטים הללו היו סתמיים ולא מקוריים. אומנם יכולת לבחור ממניפות צבעים ודוגמאות אבל עדיין המבחר היה מוגבל.

אם התפתחות הטכנולוגיה אנחנו כעת יכולים להדפיס על קיר חיפוי מזכוכית. למעשה ההדפסה קורת על החלק הפנימי של הזכוכית ולאחר שהיא מותקנת על הקיר, ההדפסה נשארת מוגנת מפני לחות וטמפרטורות קיצוניות כך שהיא נשארת תמיד טריה ורעננה ובוהקת. אבל לא זה העיקר. תארו לכם שהיו נותנים למיליון איש דף נייר חלק ואומרים להם לצייר מה שירצו. סביר ולא היה ציור דומה למשנהו. כך גם בעת עבודות זכוכית מיוחדות כמו חיפוי קיר מזכוכית. כל אחד יכול לעצב מה שעולה על רוחו. מאיורים, דוגמאות, טקסטורות, משפטים וכיתובים, תמונות ברזולוציה גבוהה ועוד ועוד. כל מה שחלמתם עליו יכול להיות מודפס על הזכוכית ולהוות פריט דקורטיבי לחלל שבחרתם.

אותו הדין גם לפרטים שכעת ניתן לעשות באמצעות עבודות זכוכית מיוחדות שבעבר עשו בהן שימוש בחומר גלם אחר. למשל מעקות זכוכית המחליפות את מעקות העץ והברזל ומקנות מרווח פנימי גדול יותר לבית. למשל מחיצות זכוכית המשמשות להפרדה בין חדרים, במקום לבנים או גבס. למשל פרטי ריהוט העשויים זכוכית ועוד ועוד. לא משנה איזה סגנון תבחרו – ניתן ליישמו על ידי הזכוכית.

עבודות זכוכית מיוחדות ושילוב אלמנטים נוספים

אנחנו מכירים את זה ממסגרות התמונה. יש משמעות לזכוכית אבל יש גם משמעות למסגרת העשויה מתכת או עץ. כך גם בביצוע עבודות זכוכית מיוחדות שניתן לשלבה עם חומרי גלם אחרים, ביחוד חומרים כמו עץ – להקניית מראה חם יותר או כפרי או לחלופין אלומיניום חזק, עמיד וגמיש בשלל גימורים וצבעים למראה מודרני יותר. עבודות זכוכית מיוחדות מסוימות גם משלבות בתוכם אמצעי תאורה, דבר שהוא גם פרקטי אך גם יותר רושם מיוחד. 

בניגוד למה שחושבים. זכוכית לא חייבת להיות זכוכית שקופה. זכוכית יכולה להיות גם מודפסת, כפי שציינו לעיל או צבועה במגוון צבעים עצום מתוך מניפת הצבעים. הכל לבחירתכם. תוכלו גם לבחור זכוכית חלבית או מעושנת. לזכוכית זו יכולת להעביר דרכה אור, כך שהיא עדיין משדרת פתיחות ואווריריות אך מנגד גם מאפשרת מעט יותר פרטיות. זוהי הסיבה שהיא מאוד פופולארית בקרב משרדים, בהם חדרי העבודה עשויים זכוכית חלבית שגם מבודדת מרעשים.

סוגי זכוכית מיוחדים

עמדנו על עולמות הזכוכית החלבית, הזכוכית המודפסת וכד' אבל עבודות זכוכית מיוחדות עושות שימוש בזכוכיות שונות. לרוב מקובל שכל עיצוב של זכוכית, בוודאי גדול יעשה באמצעות זכוכית מחוסמת. זכוכית זו בעת ייצורה מקבלת חוזק גבוה יותר מזכוכית רגילה ולכן היא יותר בטוחה בעת ניפוץ. ישנה גם זכוכית הטריפלקס הרבודה, הבנויה מלפחות שני לוחות זכוכית צמודים (וגם מציגה בידוד תרמי ורעש טוב יותר). ישנה זכוכית שקופה רגילה (שלמען האמת היא זכוכית עם גוון ירקרק דק, תוצאה של חלקיקי עופרת קטנים הנמצאים בה) וישנה זכוכית שקופה ממש – האקסטרה קליר, שהוצאו ממנה חלקיקי העופרת הזעירים. כל זכוכית שתבחרו וכל עבודת זכוכית מיוחדת שתבצעו, חשוב לשים דגש על איכות הזכוכית ולא פחות חשוב על מקצועיות החברה בה בחרתם שתעשה את העבודה.

השקעתם כסף רב בביצוע עבודות זכוכית מיוחדת מתוך רצון לקבל עיצוב יפה ומושקע ולא תרצו שהכל ירד לטמיון עקב תכנון לקוי, עיצוב סורר או התקנה לקויה ובטח ובטח שימוש בחומר גלם לא מתאים או איכותי. לכן, חובה עלינו לפנות לחברה מקצועית הן בתחום העיצוב והתכנון והן בתחום הביצוע וההתקנה (בטח כאשר מדובר בתכנון וביצוע עבודות זכוכית מיודות) שיש לה ניסיון תכנוני וביצועי של העבודה המיוחדת הספציפית שאתם רוצים. אל תתביישו לראות תיק עבודות ולדבר עם לקוחות מרוצים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

אז מה היה לנו בכתבה:
053-3563292